• Неодамнешно
  • -32 %
Сјај Terahertz Polygonal Црна Фацетирани Круг Природни Хематит Монистра За Накит Одлуки DIY 15 Инчи Влакно Гем-внатре

Сјај Terahertz Polygonal Црна Фацетирани Круг Природни Хематит Монистра За Накит Одлуки DIY 15 Инчи Влакно Гем-внатре

DEN 879.00
DEN 1292.64

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ГЕМ-внатре
Број На Модел На:
G16725-G16727
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
25g-65g
Е Прилагодена:
Yes
Материјал:
Магнетна хематит

Најдобри понуди