• Неодамнешно
  • -24 %
6,8,10,12 mm Мраз Круг Сина Виножито Австрија Кристал Синтеза Сјајот Камен Монистра За Ѓердан Накит Одлуки 15Бесплатен Превозот

6,8,10,12 mm Мраз Круг Сина Виножито Австрија Кристал Синтеза Сјајот Камен Монистра За Ѓердан Накит Одлуки 15Бесплатен

DEN 237.00
DEN 312.00

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
jbyzbsm
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
About
Број На Модел На:
A00227-V
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
боја:
Сина
Дупка со ГОЛЕМИНА:
Камен:
Материјал:
Скапоцен камен
Метал:
Никој
Стил:
облик:
Круг
Објектот Дијаметар:
6mm 8mm 10mm 12mm
Должина:
15
Надворешниот Дијаметар:
6mm 8mm 10mm 12mm

Најдобри понуди