• Неодамнешно
  • -10 %
1500Pcs Црна Gourd Колба Сијалица Форма Легура Безбедност Иглички Занаети Накит Наоди 22x10mm

1500Pcs Црна Gourd Колба Сијалица Форма Легура Безбедност Иглички Занаети Накит Наоди 22x10mm

DEN 653.00
DEN 725.76

Количина на стоки
Тековен

1500 Pcs Црна Gourd Колба Сијалица Форма Легура Безбедност Иглички Занаети Накит Наоди 22x10mm
Состојба 100% Нови
Стил/Вид на Безбедност на Иглички Материјал Легура(Кадмиум Слободни) Големина Приближно : 22x9.5mm Дебелина : 2mm( 1/8") Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Боја Црна Количина
1500 Компјутери

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
2.2cm
Објектот Дијаметар:
0.95cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
100g
Број На Модел На:
G0174
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Производ Карактеристики:
Безбедност Иглички
Материјал:
Метал
Објектот Должина:
2.2cm
Објектот Ширина:
0.95cm
is_customized:
Yes

Најдобри понуди