• Неодамнешно
  • -32 %
REGELIN Висок Квалитет 50pcs/многу Shamballa Монистра, Отворајќи Кристално Мушка Диско Топка За DIY Хривнија Обетки Накит Наоди

REGELIN Висок Квалитет 50pcs/многу Shamballa Монистра, Отворајќи Кристално Мушка Диско Топка За DIY Хривнија Обетки Накит

DEN 122.00
DEN 179.52

Количина на стоки
Тековен


REGELIN Висок Квалитет 50pcs/многу Shamballa Монистра, Отворајќи Кристално Мушка Диско Топка За DIY Хривнија Обетки Накит Наоди
(1)Предмет Тип : накит наоди
(2)Пол : DIY одлуки занает
(3)Материјал : глина/кристално
(4)количеството : 50pcs/многу

Други карактеристики

Објектот Дијаметар:
4mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 14mm, 16mm, 20mm, 25mm, 30mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Бренд Име:
REGELIN
Број На Модел На:
C616
Објектот Тежина:
0G
Материјал:
Глина
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Тип На Објект:
накит наоди
Парична казна или Моден:
модни додатоци хривнија
Пол:
DIY одлуки занает
Материјал:
глина/кристално
Количина:
50pcs/многу
Обликот:
круг мушка
diy хривнија мушка:
монистра Нараквици наоди
мушка за DIY:
мушка за ѓердан
круг монистра:
кристал мушка
Надворешниот Дијаметар:
4/6/8/10/12/14/16/20/25/30mm

Најдобри понуди