• Неодамнешно
  • -30 %
4mm/6mm/8мм/10мм Мешани Пукам Стаклени Монистра Круг За Накит Одлуки DIY

4mm/6mm/8мм/10мм Мешани Пукам Стаклени Монистра Круг За Накит Одлуки DIY

DEN 130.00
DEN 185.28

Количина на стоки
Тековен

барел -7.44 /торба
Пукам Стаклени Монистра Насоки, Круг, Мешана Боја
Големина на :
4mm : за 4mm во дијаметар, дупка : 1.1~1.3 mm.
6mm : за 6mm во дијаметар, дупка : 1.3~1.6 mm.
8мм : за 8мм во дијаметар, дупка : 1.3~1.6 mm.
10мм : за 10мм во дијаметар, дупка : 1.3~1.6 mm.
Ние би виделе шарени пукам стаклени монистра кои го прават различен визуелен ефект. Пукам стаклени монистра се здобива со популарност се припише на својот прифатлива и згодна предности. Како за да се добијат овие убави да ги красат вашите омилени предмети. Најдобрите материјал монистра ќе се изгради можно интересни работи.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Други карактеристики

Објектот Дијаметар:
4mm 400pcs, 6mm 200pcs, 8mm 100pcs, 10mm 50pcs
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
X-CCG-Q001-
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Стакло
Објектот Тежина:
2-80 g
боја:
мешана боја
Стил:
Транспарентен + Пукам
Употреба:
Монистра
единица:
50-400pc
Материјал:
Стакло

Најдобри понуди