• Неодамнешно
Pandahall 50pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик Пати во Текот Crimp Кабелот Завршува Пати во Текот на Папочната Завршува за Кожа 4x4mm; Дупка: 1.5 mm и 3x5mm

Pandahall 50pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик Пати во Текот Crimp Кабелот Завршува Пати во Текот на Папочната Завршува

DEN 181.44

Количина на стоки
Тековен


304 Од Не 'Рѓосувачки Челик Пати Во Текот Crimp Кабелот Завршува, Од Не' Рѓосувачки Челик Боја
Големина : за 4mm широк, 8mm долго, 4mm, дебела, дупка : 1.5 mm и 3x5mm.
Тоа обезбедува корисна начин да се закачите clasps да кожа или ткаенина накит кабли од алчни кабелот така што тоа ќе не се лизга.

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
9g
Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
X-STAS-M009-01A
Материјал:
Метал
Производ Карактеристики:
станот круг
Метална боја:
Не ' рѓосувачки челик боја
единица:
50pcs
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри понуди