• Неодамнешно
  • -10 %
1500Pcs Транспарентен Бела Пластика Екранот Картички Во Накит Ознаки Виси Со Лепило Наоди 4.1cmx3.2cm(1 5/8x1 2/8)

1500Pcs Транспарентен Бела Пластика Екранот Картички Во Накит Ознаки Виси Со Лепило Наоди 4.1cmx3.2cm(1 5/8x1 2/8)

DEN 2159.00
DEN 2399.04

Количина на стоки
Тековен


1500 Pcs Транспарентен Бела Пластика Екранот Картички Во Накит Ознаки Виси Со Лепило Наоди 4.1cmx3.2cm(1 5/8"x1 2/8")
Состојба 100% Нови
Стил/Тип Случај & Display Накит Материјал Пластични Големина
Прибл : 4.1 cm x 3.2 см(1 5/8"x1 2/8")
Дупка големина : 3.3cmx1cm(1 2/8"x 3/8")
Дебелина : 0.6 mm Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Боја Бела Транспарентна Количество 1500 Компјутери на Дел НЕ. N1798

Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Тежина:
300g
Објектот Должина:
4.1cm
Производ Карактеристики:
Екранот На Картички
Број На Модел На:
N1798
Објектот Висина:
3.2cm
Објектот Дијаметар:
4.1cm
Објектот Ширина:
4.1cm
Материјал:
Пластични
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
is_customized:
Yes

Најдобри понуди