• Неодамнешно
Бесплатен превозот! Трговија на големо 50pcs/многу ААА ВРВЕН квалитет 13x27mm marquise кристал скапоцени камења црвена боја F1714

Бесплатен превозот! Трговија на големо 50pcs/многу ААА ВРВЕН квалитет 13x27mm marquise кристал скапоцени камења црвена

DEN 420.00

Количина на стоки
Тековен


Expresss услуга може да предизвика данок, ве молиме проверете го, ако не ви се потребни, ве молиме оставете порака за нас, ви благодариме! : ) Ти се исто така добредојдени да контактирате со нас за подобра цена додека голем дел треба~ ве Молиме изберете бесплатен превозот услуга кога се купи повеќе од 100и парцела ќе биде испратите Изразат како што е кажано. Детали Материјали Кристално Стакло Големина 13x27mm Количество 50pcs/многу површина со висок квалитет, одлична изработка црвена Боја (како на сликата) Useage за изработка на накит,DIY Декорација,фустан одлуки,Текстил, додатоци, Чевли, мобилен телефон стап, чанти, марами,
Сите наши објект пратката е преку ВОЗДУХ MAIL, Објектот се постигне повеќето земји во рок од 20 дена. (Вистинската транзит време може да се разликува и е најдобро да се проценува, но не гарантира.)
- Ако не можете да добиете пост по истекот на 30 дена од денот ние испратени до вас, ве молиме контактирајте не директно . Ние ќе бидеме со вас да го решат случајот. Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос.
Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да ја потврдите вашата преферирана shipmen т метод. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
Превозот Компании :
Ние поддршка на пратката од страна на "Кина пост Воздух Пошта" "ЕМС" "DHL" "FEDEX" , Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија,ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне. Ви благодариме!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Azapias
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
Шие-на кристално
Објектот Форма:
Marquise Форма
Објектот Тежина:
150g
Материјал:
кристално стакло
Големина:
13x27mm
Потекло:
жеџијанг во кина
дупка:
не дупка
Употреба:
за изработка на накит,DIY Декорација,фустан одлуки

Најдобри понуди