• Неодамнешно
  • -13 %
6mm Capir Сина Врвен Квалитет чешка Кристал Rhinestones, Отворајќи Глина Круг Диско Топка Spacer Монистра За Накит Занаети 100pcs / Пакет

6mm Capir Сина Врвен Квалитет чешка Кристал Rhinestones, Отворајќи Глина Круг Диско Топка Spacer Монистра За Накит Занаети

DEN 1030.00
DEN 1183.20

Количина на стоки
Тековен

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се Изразат Испорака за Слободни , ви благодарам многу 6mm Capir Сина Врвен Квалитет чешка Кристал Rhinestones, Отворајќи Глина Круг Диско Топка Spacer Монистра За Нараквица Ѓердан Обетки Накит 100pcs / Пакет Облик : Тркалезна Големина : 6 mm , дупка 0.7 мм Продажба Quantit y : 100 Pcs/Pack (10% попуст за нарачка на 2 Пакети или повеќе) Материјал : чешка Кристал Rhinestones на Глина Круг Топката Боја : Capir Сина Состојба : Нови Бои да се Избере : 1)Јасна
2)Црн Дијамант
3)Светлосен Колорадо Топаз 4)Пушеле Топаз
5)Светло Siam
6) Rosaline
7)Џет Црна
8)Светло Sapphire
9)Сина Циркони
10) Sapphire
11)Монтана
12)Виолетова
13)Шампањ
14)Емералд
15)Аквамарин
16) Peridot
17)Јасно AB
18) Citrine
19) Fuchsia
20)Се Зголеми Розова
21) Tanzanite
22) Siam
23) Capri Сина
24)Светло Аметист
25)Хематит
26)Аметист
27) Olivine
28)Топаз
29) Hyacinth
30) Jonquil ПРЕВОЗОТ
***Сите цел ќе биде предаден во рок од 24 часа по уплатата се расчисти*** ***потребни се 10~20 работни дена за да се добие доставени за стандард превозот, тоа е бесплатен за сите земји*** ***На забрзана испорака нормално трае 5~7 работни дена да бидат доставени, цената варира за различни земји*** ***ве Молиме оставете малку доцнење со пост пред и после државни празници на Двете страни, на пример Божиќ, Нова Година, Кинеската Нова Година.*** ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Сите предмети се проверуваат пред да се испрати за да се обезбеди тоа е во совршена состојба, но сепак за вашиот мир на умот, доколку не е прифатлива причина, ние го прифаќаме да се врати за наплата барање, ве молиме имајте на ум дека купувачот плаќа за враќање превозот цена. ПОВРАТНИ информации ве Молиме оставете 5 Ѕвезди позитивни повратни информации кога ќе ја примите вашата цел. Вашите 5 Ѕвезди позитивни повратни информации е многу важно за нас што нè прави продолжам со усовршување. Пред да замине било 1~4 Ѕвезди неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте ме и ми даде можност да го реши вашиот проблем и да те направи среќен клиент

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JSdelighted
Материјал:
Кристално
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
1g
Број На Модел На:
DSC6mm23
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
6mm

Најдобри понуди