• Неодамнешно
  • -45 %
36PCS mink крзно топката Mink крзно Bowknot DIY за Накит Наоди за чевли ткаенина Бесплатен превозот

36PCS mink крзно топката Mink крзно Bowknot DIY за Накит Наоди за чевли ткаенина Бесплатен превозот

DEN 858.00
DEN 1560.00

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте на Пра - моден
ГОЛЕМИНА : за 65x 30ММ; 36pcs/многу

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
M10106
Објектот Должина:
6.5cm
Објектот Тежина:
3g
Материјал:
кожа
Објектот Ширина:
3cm
Бренд Име:
TEVIDA
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Производ Карактеристики:
кожа
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Висина:
0inch
Материјали:
mink
Големина:
65x30mm
is_customized:
Yes

Најдобри понуди