• Неодамнешно
  • -15 %
Трговија на големо 3мм 10000pcs/4mm 5000pcs/5мм 5000pcs Случаен мешана боја Смола rhinestones Flatback за помине уметност DIY изработка на Накит

Трговија на големо 3мм 10000pcs/4mm 5000pcs/5мм 5000pcs Случаен мешана боја Смола rhinestones Flatback за помине уметност

DEN 219.00
DEN 258.24

Количина на стоки
Тековен


Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат
со Вистинските производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодариме
Ве молиме Имајте во предвид : Ако најдете Производите кои ќе ги нарачате Скршени.Погрешно или Исчезне .Ве молиме не бидете загрижени. Само нас Контакт во прв пат .Ние и ветуваме ќе добиете ги задоволи резултат
Превозот Термини :
1. Целосна исплата мора да се направи пред нашиот пратката. и ние ќе ви испратиме trucking НЕ по испратите производи.
2. Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код се точни.Ние не би одговорни за погрешна адреса/мобилен телефонски број.
Испорака Метод :
1. Сите предмети се со бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail .некои објект ќе бидат ослободени од ЕМС.Некои времиња, ние ќе го отвори дејност(Цел износ достигна.Бесплатен превозот со ЕМС или DHL)
2. ако сакате да испораката од страна на други Изрази.Ве молиме не двоумете се да ме контактирате.
Freeback :
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.Значи, ако имате било какви прашања.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
2. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време.Затоа што тоа ќе биде благодарен и корисно за нас.
3. Ве молиме не ни остави Негативен или Неутрален повратни информации по случаен избор !.Ви благодариме
Било детални информации pls не двоумете се да контактирате со мене и јас ќе се обидам мојата
најдобро да ги задоволат вашите барања. Ви благодариме!

Други карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
is_customized:
Yes
Материјал:
Смола
Објектот Дијаметар:
3mm,4mm,5mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
55g,60g,100g
Број На Модел На:
LZZ070
боја:
мешани бои случајно
Количина:
3мм 10000pcs,4mm 5000pcs,5mm 5000pcs

Најдобри понуди