• Неодамнешно
  • -10 %
5-8мм 1Strand Прибл.80см/31.5 Природни Лабава Нерегуларни Зелена Црвена Турмалин Чакал, Камен и Монистра Spacer Монистра Накит DIY F1797

5-8мм 1Strand Прибл.80см/31.5 Природни Лабава Нерегуларни Зелена Црвена Турмалин Чакал, Камен и Монистра Spacer Монистра

DEN 285.00
DEN 316.80

Количина на стоки
Тековен


1 Strand Прибл.80см/31.5" Природни Лабава Нерегуларни Зелена Црвена Турмалин Чакал, Камен и Монистра Spacer Монистра Накит Наоѓање
Големина : Прибл.5-8мм
Дупка големина : Прибл.1mm
Должината/влакно : Прибл.80см (31.5")
Материјал : Природен камен
Облик : Неправилни монистра
Употреба : DIY накит ,ѓердани ,braceelt ,spacer монистра ,Божиќ подарок

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Xinyao
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Форма:
Блескава Форма
Број На Модел На:
лабава монистра
Големина:
5-8mm
Дупка со ГОЛЕМИНА:
прибл.1mm
Тежина /влакно:
65.7 g
is_customized:
Yes

Најдобри понуди