• Неодамнешно
  • -29 %
5-7mm Freeform Сива Слатководни Бисер Природен Камен Монистра За DIY Ѓердан Bracelat Накит Одлуки се Изгубат Насоки 14 Бесплатен Превозот

5-7mm Freeform Сива Слатководни Бисер Природен Камен Монистра За DIY Ѓердан Bracelat Накит Одлуки се Изгубат Насоки 14

DEN 178.00
DEN 251.04

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
zy2256
Објектот Тежина:
about
Бисер Форма:
Нередовните
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Бисер Квалитет:
АА+
Бренд Име:
jbyzbsm
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Објектот Форма:
freeform
Дупка со ГОЛЕМИНА:
1mm
Метал:
Не метал
Должина:
14
боја:
сива
Стил:
Spacer
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
5-7mm
Надворешниот Дијаметар:
5-7mm
Материјал:
Скапоцен камен
Парична казна или Мода:
Моден

Најдобри понуди