• Неодамнешно
  • -19 %
100pcs метал шарм злато позлатен кинески јазол конектори приврзоци накит наоди се вклопуваат ѓердани и нараквици одлуки Z142145

100pcs метал шарм злато позлатен кинески јазол конектори приврзоци накит наоди се вклопуваат ѓердани и нараквици одлуки

DEN 223.00
DEN 275.04

Количина на стоки
Тековен


ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .
ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време) 12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време)
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да.
Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас,
ние ќе го реши проблемот за вас во првиот
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.
Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина,
тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.
Тоа само ќе ве однесе 1 минута.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент",
ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности,
изработка на нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,
ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.
ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.
Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,
срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот !
Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Должина:
1.7cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
0.6g
Објектот Ширина:
1.4cm
Производ Карактеристики:
Прстени
Број На Модел На:
z142145
боја:
Злато
Големина:
17*14mm
Тежина /еез:
0.6 g
Пакет:
Фах/Манила плик торба
Мерка Конверзија:
1mm@
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Употреба:
изработка на накит
За публиката:
Унисекс
накит стил:
Моден

Најдобри понуди