• Неодамнешно
400Pcs Мешани Бела Акрилна Гроздобер Стил Азбука/Писма Пони Монистра За Накит Одлуки 7x3mm YKL0148

400Pcs Мешани Бела Акрилна Гроздобер Стил Азбука/Писма Пони Монистра За Накит Одлуки 7x3mm YKL0148

DEN 163.20

Количина на стоки
Тековен


Детали за производот
Материјал
Легура
Големина
Approx7 X3 mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја бела
Количина
Ќе добиете 400 на овој објект во листата цена
Дел Бр.
YKL0148
Имајте на ум.
Ако имате било какви барања,ве молиме контактирајте го у
Пакување Betail
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .
Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.
За превозот
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa,кредитни картички, реално банкарски трансфери,
offline плаќања(банкарски трансфери и Western Union).Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
clanroy
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Срце Облик
Објектот Тежина:
0.1g
Број На Модел На:
YKL0148
Големина:
7x3mm
Цел:
хривнија & играчка за деца
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
7mm

Најдобри понуди