• Неодамнешно
6x6mm 400PCs Мешани Небото Сино Акрилик Азбука/Писмо плоштадот Монистра Пони Монистра За Накит Одлуки YKL0117

6x6mm 400PCs Мешани Небото Сино Акрилик Азбука/Писмо плоштадот Монистра Пони Монистра За Накит Одлуки YKL0117

DEN 186.72

Количина на стоки
Тековен


Детали за производот
6x6mm 400 PCs Мешани Небото Сино Акрилик Азбука/Писмо плоштадот Монистра Пони Монистра За Накит Одлуки XB-F26 L
Материјал
Легура
Големина
Approx6 mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја На Небото Сино
Количина
Ќе добиете 400 на овој објект во листата цена
Дел Бр.
YKL0117
Имајте на ум.
Ако имате било какви барања,ве молиме контактирајте го у
Пакување Betail
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .
Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.
За превозот
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa,кредитни картички, реално банкарски трансфери,
offline плаќања(банкарски трансфери и Western Union).Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
clanroy
Материјал:
Акрилик
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Објектот Тежина:
0.1g
Број На Модел На:
YKL0117
Големина:
6mm
Цел:
хривнија & играчка за деца
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
6mm

Најдобри понуди