• Неодамнешно
  • -22 %
50pcs/многу Црна Боја Сомот Кеси 10*12cm Пошта Накит/MP3/Watch Пакување Кеси Бонбони/Свадба Подарок Перница Бесплатен Превозот

50pcs/многу Црна Боја Сомот Кеси 10*12cm Пошта Накит/MP3/Watch Пакување Кеси Бонбони/Свадба Подарок Перница Бесплатен

DEN 636.00
DEN 816.00

Количина на стоки
Тековен

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.За пластична кеса , со минимална количина за 9*15cm е 50000pcs , за поголем големина е 10000pcs.За накит пакување картичка, мин количина е 5000pcs ,ова е за earring картичка,ѓердан картичка,накит сетови картичка,нараквица картичка и косата додаток картичка , за цена , на минимална количина е 10000pcs за сопствени логото.Но, Ако вашиот количина е помала од 5000pcs ,цената ќе биде поскапо. Ако сакате да се печати вашето ЛОГО , минимум цел количество е 5000-10000pcs. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини . Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји.
50pcs/многу Црна Боја Сомот Кеси 10*12cm Мали Пошта Накит/MP3/Watch Пакување Кеси Бонбони/Свадба Подарок Перница Бесплатен Превозот
Вашето задоволство е наша извршување
Ние се претпостави за оваа оглас
Опис На Производот
Објектот Количество 50 Pcs /многу
Точка Бр.Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 15-45 работни дена да пристигнат.
Сомот Подарок Торба 10x12cm
Објектот Материјали
Сомот
Главната Боја
Црна
Објектот Околу Големина
10x12c m
Објектот Форма
Правоаголна Форма
Мерка Конверзија
1mm=0.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит Монистра Шарм Ѓердан Хривнија Види Играчки Бутик Подарок Пакување
Ние се обидуваме да се направи најдобар,туку Затоа што на различни на distinguishability на компјутер ,па ќе се покаже малку различни,ви благодариме за разбирањето!
За Кориснички
1.Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
6.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас . Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање. Ви благодариме! : ) Ако не сте задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.0393 инчен 1 инч=25. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Должина:
12cm
Објектот Тежина:
6g
Објектот Ширина:
10cm
Производ Карактеристики:
Накит Шарм Ѓердан Хривнија Пакување Бонбони Подарок Торба
Број На Модел На:
Сомот Подарок Торба 10x12cm
Бренд Име:
MISSDEAR
Големина:
10x12cm (3.93x4.72)
боја:
Црна
Материјал:
Сомот
Користат за :
Накит Екранот Ѓердан Шарм Види Бутик Бонбони Подарок Пакување
Обичај Цел:
Прифати Логото Печатење (bolsas de regalo)
торба стил:
Мали Накит Торба Шарм Торба Ѓердан Бонбони Торба Подарок Торба За Пакување Кеси
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Најдобри понуди