• Неодамнешно
  • -10 %
Висок Квалитет 20Pcs Хоризонтална Стил Транспарентен Мека Пластика Јасно лична Карта Значка Носителот Водоотпорен Нова Канцеларија Училиште Алатка

Висок Квалитет 20Pcs Хоризонтална Стил Транспарентен Мека Пластика Јасно лична Карта Значка Носителот Водоотпорен Нова

DEN 431.00
DEN 479.04

Количина на стоки
Тековен


20 Парчиња/Многу ID Значка Носители ПВЦ име картичка
ID кредитна сертификат пластични Водоотпорен транспарентен Складирање
Функција :
Хоризонтална Стил
Боја : транспарентна
Материјал : висок квалитет мека Пластика, влијание не се плаши да падне, може да се чуваат за три картички., безбедни и здрави за човечкиот организам и животната средина.
Големина : 114 MM x 93 MM
Внатре големина : 109 MM x 71 MM
Тежина : 15g
Функција : Продавница персонал картичка/ банкарски картички / ID картички
Совет : Ова е 20 парчиња/многу.
Спакувани Вклучувајќи :
1 многу Значка Носител (20 парчиња/многу)

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Висина:
9.3cm
Објектот Ширина:
9.3cm
Производ Карактеристики:
Пластични Јасно лична Карта Значка Носителот
Бренд Име:
PRITBECHOCY
Објектот Дијаметар:
11.4cm
Број На Модел На:
WJ1-97
Објектот Должина:
11.4cm
Материјал:
Пластични
Објектот Тежина:
10g

Најдобри понуди