• Неодамнешно
  • -26 %
ААА+ Природни Врвот одделение Malachite Полу-скапоцени камења монистра За Накит Одлуки DIY Материјал 4/ 6/8/10/12 mm Влакно 15.5

ААА+ Природни Врвот одделение Malachite Полу-скапоцени камења монистра За Накит Одлуки DIY Материјал 4/ 6/8/10/12 mm

DEN 550.00
DEN 742.56

Количина на стоки
Тековен

И ние ќе го прават истото за вас.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $7.На Монистра, има 5sizes : 4mm,6mm,8mm,10мм,12mm . За плаќање Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, го прифати и други плаќања од страна на Виза, Кредитна картичка, T/T, Western union, Money gram и др. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се постави цел, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка. Повратни информации Драг пријател, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ако не ја прими стоката, ние не ќе ги добиете вашите пари, не грижете се, ние ќе се прошири на времето, се додека не добиете нив. Ако овој објект е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
добредојдовте на нашата продавница !!!
Опис :
1. Кога ќе добиеме вашата уплата белешка за цел, ќе организираме shippment. Ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете DHL/Федекс/UPS/ТНТ/ EMS, обично трае 3-7days,EMS треба да се земе 5-15 дена.дупка со големина од околу 1mm
2.Ако вашата цел износ под $7 , стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно .Оваа цена е за 1strand на мушка цена :
4mm 1strand за 92pieces
6mm 1strand за 60pieces
8мм 1strand за 48pieces
10мм 1strand за 38pieces
12mm 1strand за 30pieces
Напомена :
1.САД Може да се испраќаат преку e-пакет
2. Враќање & Размена политика Ќе има 7 дена да контактирате со нас и од 15 дена за да се врати од денот таа е примена.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.Природата камен монистра боја или Ленти можеби Не е токму како на фотографијата, ве молиме да се разбере
ААА+ Природни Врвот одделение Malachite Полу-скапоцени камења монистра За Накит Одлуки DIY Материјал 4/ 6/8/10/12 mm Влакно 15.5"
За превозот Кина пост воздух mail превозот во Азија, сад, Европа, обично 10-25 дена,од Други земји треба да се земе 20-60 дена. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, и ние ќе ви одговори на сите прашања во рок од 24 часа
.

Други карактеристики

Објектот Тежина:
30-80g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
LUOMAN XIARI
Број На Модел На:
Топ одделение Malachite
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
како се покаже слика
Материјал:
Камен
Дупка со ГОЛЕМИНА:
1mm
Надвор големина:
4mm 6mm 8mm10mm 12mm
Тип:
Топ одделение Malachite
Употреба:
за изработка на накит
Примена:
diy хривнија
Објектот Дијаметар:
hole 1mm
должина на влакно:
38-40cm
Надворешниот Дијаметар:
4mm 6mm 8mm 10mm 12mm

Најдобри понуди