• Неодамнешно
Жолта Муслин Полирање Чистење Тркала Фанови Поставување Одговара на Dremel Ротари Алатки 2.35 mm месо тело 20 Парчиња

Жолта Муслин Полирање Чистење Тркала Фанови Поставување Одговара на Dremel Ротари Алатки 2.35 mm месо тело 20 Парчиња

DEN 431.52

Количина на стоки
Тековен


Месо тело со дијаметар : 2.35 mm
Продажба начин : 20piece / пакет
Должина : 4cm
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Бренд Име:
PHYHOO
Накит Алатки & Опрема Тип:
Ротари Алатки & Додатоци
Објектот Тежина:
0.1

Најдобри понуди