• Неодамнешно
  • -26 %
Трговија на големо ААА+ Фацетирани Црна Снегулка Природен Камен Монистра За Накит Одлуки DIY Хривнија Материјал 6/8/10 mm Влакно 15.5

Трговија на големо ААА+ Фацетирани Црна Снегулка Природен Камен Монистра За Накит Одлуки DIY Хривнија Материјал 6/8/10

DEN 136.00
DEN 183.84

Количина на стоки
Тековен

Враќање & Размена политика Ќе има 7 дена да контактирате со нас и од 15 дена за да се врати од денот таа е примена.Ако вашата цел износ под $7 , стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно .Природен камен монистра боја или Ленти можеби Не е токму како на фотографијата
6. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, и ние ќе ви одговори на сите прашања во рок од 24 часа
.САД Може да се испраќаат преку e-пакет
2.5"
За превозот Кина пост воздух mail превозот во Азија, сад, Европа, обично 10-25 дена,од Други земји треба да се земе 20-60 дена. И ние ќе го прават истото за вас.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $7.дупка со големина од околу 1mm
2.На Монистра, има 5sizes : 4mm,6mm,8mm,10мм,12mm . За плаќање Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, го прифати и други плаќања од страна на Виза, Кредитна картичка, T/T, Western union, Money gram и др.5 mm-1mm грешка , ве молиме да се разбере трговија на Големо ААА+ Фацетирани Црна Снегулка Природен Камен Монистра За Накит Одлуки DIY Хривнија Материјал 6/8/10 mm Влакно 15. Повратни информации Драг пријател, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
добредојдовте на нашата продавница !!!
Опис :
1.Повеќе износот што цел, повисоко попуст ќе добиете.Големината на монистра може да имаат 0. Ако не ја прими стоката, ние не ќе ги добиете вашите пари, не грижете се, ние ќе се прошири на времето, се додека не добиете нив.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се постави цел, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress.Оваа цена е за 1strand на мушка цена :
4mm 1strand за 92pieces
6mm 1strand за 60pieces
8мм 1strand за 48pieces
10мм 1strand за 38pieces
12mm 1strand за 30pieces
Напомена :
1. Ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете DHL/Федекс/UPS/ТНТ/ EMS, обично трае 3-7days,EMS треба да се земе 5-15 дена. Кога ќе добиеме вашата уплата белешка за цел, ќе организираме shippment. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.

Други карактеристики

Бренд Име:
LUOMAN XIARI
Материјал:
Камен
Надворешниот Дијаметар:
6mm 8mm 10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
10-80g
Број На Модел На:
Фацетирани Снегулка Камен
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
како се покаже слика
Материјал:
Камен
Дупка со ГОЛЕМИНА:
1mm
Надвор големина:
6mm 8mm10mm
Тип:
Фацетирани Снегулка Камен
Употреба:
за изработка на накит
Примена:
diy хривнија
Објектот Дијаметар:
hole 1mm
должина на влакно:
38-40cm

Најдобри понуди