• Неодамнешно
  • -5 %
2017 Зима 925 Sterling Silver Монистра Лента Срцето Шарм Со ЧЕШКА ги Собере Оригиналните Пандора Шарм Хривнија Ѓердан DIY Накит

2017 Зима 925 Sterling Silver Монистра Лента Срцето Шарм Со ЧЕШКА ги Собере Оригиналните Пандора Шарм Хривнија Ѓердан

DEN 228.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен


1.Превозот :
Ние испрати Пакет Од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Тоа може да ви помогне да заштедите на вашиот Превозот Надомест за $2, само една различни : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус нема следење informtaion,ве молиме да знаат и разбираат.
2.Цена :
Ова е фабрика цена и фабриката за продажба на секој купувачот директно , ако се најде поевтина цена од нас ,ве молиме да ми кажете , јас ќе бидам многу го цениме, ви благодариме.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
1.76g
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Број На Модел На:
PD0341
Метали Тип:
925 сребрен
Бренд Име:
HANZHISHI
Материјал:
Метал
Име:
Хокеј на кристално сребро шарм со јасни кубни циркони
накит стил:
diy накит
Повод:
Партија,Годишнина, Подарок, Weding ,Партија,ангажман
Начини на Продажба:
фабриката штекер
Трговија на големо:
Добредојдовте на големо
Нарачана:
Yes
Метал Тип:
925 Sterling silver
Парична казна или Моден:
Моден
Трговија на големо:
Yes
Фабриката Место:
Guang Dong

Најдобри понуди