• Неодамнешно
  • -15 %
500pcs/многу Organza Кеси Бела 11x16cm Свадба Накит за Подарок торба Транспарентен Organza Drawstring Правоаголник Кеси

500pcs/многу Organza Кеси Бела 11x16cm Свадба Накит за Подарок торба Транспарентен Organza Drawstring Правоаголник Кеси

DEN 1632.00
DEN 1920.00

Количина на стоки
Тековен


Превозот :
1. јас не сакате да ја видите лоши коментари (за големината)итн.
нашето задоволство е нашата извршување
Ние ја презема сета одговорност за овој оглас
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Ве молиме прочитајте ги следат информации,ова е важно!
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
плаќање & превозот
Начин На Плаќање :
1.
Ви благодариме за пребарување и среќен шопинг!
Имаат добар ден
500pcs Накит за Подарок Перница 11x16cm Organza Кеси Пошта Свадба Накит Пакување Пошта. Ве молиме да не ја напушти која и да Неутрален или Негативен фидбек Постои никаков контакт со нас и пред тоа.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци. ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме!
Драги Пријатели, Затоа што на фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ако не контактирате на време,ние ќе ви даде задоволителен одговор. На item(s) Обично 7 до 80 дена пристигнување време на Светот.Ве молиме да забележите тоа!ви благодариме за разбирањето!
За печатење на Логото : Драг пријател,ако сакате да купите кеси со логоа, ве молиме запомнете да контактирате со нас пред да нарачате.
Повратни информации :
1.
Опис
Материјал : Organza
Реден Број : 5 00pcs/н т
големина : 11x16cm ( на чанти се направени од рачно изработени, големината може да не толку совршен, се надевам, ќе може разбирање )
Боја : Бела
Белешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми . Логото датотека може да биде PDF, ПИ и JPG формат.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја. Нешто што треба да знаете пред вашата цел за печатење : 1. Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка или преку .
добредојдовте во мојата продавница
500pcs Накит за Подарок Перница 11x16cm Бела Organza Кеси Пошта Свадба Накит Пакување Пошта
За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА ,
ако не ,пратката ќе биде испратена назад .
Нашите Пакување
Reterns И Повратни Информации
Политика На Враќање :
Ако се појават какви било проблеми,сака контактирајте со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот,Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за што побрзо; ќе испрати нова точка(а) или да се вратат сите пари да ви Гарантира.

Други карактеристики

боја:
Бела
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Должина:
16cm
Објектот Тежина:
1.2g
Објектот Ширина:
11cm
Производ Карактеристики:
Organza подарок перница
Број На Модел На:
11x16cm organza подарок Перница
Предмет Тип:
Organza подарок перница
Парична казна или Мода:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Големина на:
11x16cm
Материјал:
organza
ОДГОВАРА ЗА:
Jewerly ,бонбони ,подарок, итн.
боја:
Бела

Најдобри понуди