• Неодамнешно
  • -29 %
Виножито Боја на Мечка Главата Форма Дрвени Монистра 24x19mm 20pcs Животинско Мечка Дрво Монистра за Накит Одлуки DIY Pacifier Клип lollipop

Виножито Боја на Мечка Главата Форма Дрвени Монистра 24x19mm 20pcs Животинско Мечка Дрво Монистра за Накит Одлуки DIY

DEN 96.00
DEN 135.84

Количина на стоки
Тековен


Опис на производот
Виножито Боја на Мечка Главата Форма Дрвени Монистра 24x19mm 20pcs Животинско Мечка Дрво Монистра за Накит Одлуки DIY Pacifier Клип lollipop
Боја : како на Сликата
Материјал : дрво
Големина : 24 X19mm
Количина : 20pcs
Употреба : накит производство, штракаат, бебе ѓердани, играчки DIY
Препорачувам
Ве молиме имајте во предвид : 1. стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $5. 2.Ако вашата цел износ под $5 , стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно. 3.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази. 4.Повеќе износот што цел,повисоко попуст ќе добиете. Ова е време на испорака за пакет : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 16 - 60 работни дена Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 10-45 работни дена E-Пакет- 5-25 работни дена EMS-5-12 работни дена DHL/Федекс/UPS/ТНТ3-10 работни дена

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
50g
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
B01653
Бренд Име:
Laudsong
Надворешниот Дијаметар:
24mm
Објектот Форма:
Мечка
Големина:
24x19mm
боја:
како piture
Карактеристики:
Дрвени

Најдобри понуди