• Неодамнешно
  • -5 %
Нова Мода 22mm 10pieces/торба Цинк Легура на Злато Вода Капка Earring База Конектори Linkers за DIY Earring Накит Додатоци

Нова Мода 22mm 10pieces/торба Цинк Легура на Злато Вода Капка Earring База Конектори Linkers за DIY Earring Накит Додатоци

DEN 127.00
DEN 133.44

Количина на стоки
Тековен


Боја : Златна
Материјал : Цинк легура
Тежина : Околу 27 g/торба
Количина : 10 парчиња/Торба
Состојба : 100% Сосема Нов

Други карактеристики

Бренд Име:
noverty
Накит Наоди Тип:
Конектори
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
PJ733
Тип На Објект:
накит наоди

Најдобри понуди