• Неодамнешно
  • -15 %
10PCS Мачка Животинско Pendant Легура Рамна Емајл Назад Цртан филм DIY Изработка на Накит Наоѓање Компоненти Накит Наоѓање Прибор делови

10PCS Мачка Животинско Pendant Легура Рамна Емајл Назад Цртан филм DIY Изработка на Накит Наоѓање Компоненти Накит Наоѓање

DEN 400.00
DEN 470.40

Количина на стоки
Тековен


10 PCS Мачка Животинско Pendant Легура Рамна Емајл Назад Цртан филм Накит Компоненти За Декорација Додаток DIY Занает
Материјал : Алуминиумски, Емајл
Големина : pls се однесуваат на сликата подолу
Боја : мешани

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
9g
Број На Модел На:
Animal/T/ Bunny/Fox pendant
Објектот Висина:
0cm
Производ Карактеристики:
емајлот шарм
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал:
Метал
Објектот Должина:
0cm
Накит Наоди Тип:
Шарм

Најдобри понуди