• Неодамнешно
DIY рачно изработени накит додатоци бакар полу-круг совет устата клип еден виси двојно виси круг парче слушалка pendant

DIY рачно изработени накит додатоци бакар полу-круг совет устата клип еден виси двојно виси круг парче слушалка pendant

DEN 116.64

Количина на стоки
Тековен


Додатоци
Едноставност
Убавина, бојата е на тековната популарната корејски боја!
Headwear, ѓердани, торба привезоци, копче синџир приврзоци може да се користи на О!
Ние сме се обидува да ви ја покаже вистинската боја,
Но секој монитор е различен, и таму е неизбежно некои разлика во бојата. !

Други карактеристики

Бренд Име:
Задржи време
Број На Модел На:
KP1431
Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
шарм

Најдобри понуди