• Неодамнешно
  • -8 %
FANXI Цврсти Дрвени Накит Екранот Стојат со Микрофибер Повеќенаменски за Прстен, Обетки Ѓердан Носителот Pendant Изложба

FANXI Цврсти Дрвени Накит Екранот Стојат со Микрофибер Повеќенаменски за Прстен, Обетки Ѓердан Носителот Pendant Изложба

DEN 1093.00
DEN 1188.48

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Објектот Должина:
15cm
Производ Карактеристики:
Дрвени Повеќенаменски екранот стојат
Објектот Тежина:
300g
Објектот Висина:
2cm
Бренд Име:
Oirlv
Објектот Ширина:
15cm
Број На Модел На:
SM043
Материјал:
Дрво
време на испорака:
во рок од 6 дена

Најдобри понуди