• Неодамнешно
  • -10 %
Опал Мачки Очи Голема Дупка Камен Шарм Монистра! 50pcs 9*14mm Пурпурна Голема Дупка Spacer Монистра се Вклопи во Европската Накит Занает Одлуки

Опал Мачки Очи Голема Дупка Камен Шарм Монистра! 50pcs 9*14mm Пурпурна Голема Дупка Spacer Монистра се Вклопи во Европската

DEN 454.00
DEN 504.00

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте во мојата продавница
Бесплатен превозот 50pcs 9*14 MM Пурпурна Мачка Очи Голема Дупка Монистра За Европски Шарм Нараквици *5mm дупка*
Слика
Вашето задоволство е наша извршување
Ние ја презема сета одговорност за овој оглас
Опис
Објектот Количество 50pcs/многу
Точка Бр. Голема Дупка Шарм Монистра
Објектот Материјали стакло +Алуминиумски
Објектот Околу Големината 9*14mm, Дупка Кол : 5mm Боја
Виолетова Форма Rondelle Форма
Објектот Useage Одговара Накит Одлуки,нараквица,ѓердан,DIY..
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Ве молиме прочитајте ги следат информации,ова е важно!
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
плаќање & превозот
Начин На Плаќање :
1. Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам .
2. Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка или преку .
Превозот :
1. Ние ќе брод предмети во рок од 2 до 5 работни дена по приемот расчисти исплата.
2. Секоја парцела е следење на број за земајќи ги пратите на ,можете да ги пратите на тоа во.
3. На item(s) Обично 7 до 25 дена пристигнување време на Светот.
4. Секој дополнителен објект нема да додадете било на превозот и ракувањето.
Нашите Пакување :
Reterns И Повратни Информации
Политика На Враќање :
Ако се појават какви било проблеми,сака контактирајте со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот,Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за што побрзо; ќе испрати нова точка(а) или да се вратат сите пари да ви Гарантира. кога производите беше оштетен додека превозот или испратени погрешно по грешка и Ако не ја прими item(s) над 25 дена.
Повратни информации :
1. Ве молиме да оставите позитивен фидбек кога сте задоволни со нашите производи.Благодарам многу. Ние сме многу жал ми е да видите каков било проблем arised кога ќе го примите објект.Ако не контактирате на време,ние ќе ви даде задоволителен одговор.
2. Ве молиме да не ја напушти која и да Неутрален или Негативен фидбек Постои никаков контакт со нас и пред тоа. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
Ви благодариме за пребарување и среќен шопинг!
Имаат добар ден!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Број На Модел На:
голема дупка шарм монистра
Бренд Име:
MISSDEAR
Објектот Тежина:
2g/piece
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Стакло
Предмет Тип:
стаклени монистра
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Точка име:
Мачка Очи Голема Дупка Стакло Изолација Монистра
Големина на:
9*14mm
боја:
Виолетова
Материјал:
Стакло+Алуминиумски
Обликот:
Rondelle форма

Најдобри понуди