• Неодамнешно
  • -9 %
5pcs Накит Организатор Стои Јасно C-Модел Види Хривнија Алка Покажува на Екранот Носителот Стои Багажник Станица Накит Тешко Екранот

5pcs Накит Организатор Стои Јасно C-Модел Види Хривнија Алка Покажува на Екранот Носителот Стои Багажник Станица Накит

DEN 85.00
DEN 93.60

Количина на стоки
Тековен

Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Совршен за двете екранот и украс Погоден за прикажување на часовници,ѓердани, нараквици и други накит Најдобар избор за вашиот накит складирање и собирање на Накит екранот стојат само,други додатоци демо на сликата не е вклучен! Спецификација : "Ц" Модел стил Тип : Види или Нараквица носителот Материјал : Акрилик Димензија : 15cmx8. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Земавме овие фотографии од самите себе.Транзиција : 1cm=10мм=0.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Материјал:
Акрилик
Објектот Должина:
6.7cm
Објектот Тежина:
54g
Објектот Висина:
8.5cm
Објектот Дијаметар:
0inch
Производ Карактеристики:
накит багажник
Бренд Име:
JAVRICK
Број На Модел На:
2S9620
Објектот Ширина:
0inch
боја:
Транспарентна
Димензија:
15cmx8.5cm/5.91x3.35

Најдобри понуди