• Неодамнешно
  • -30 %
0.8 mm Најлон Тема Кабелот Јаже за Накит Ѓердан Shamballa Хривнија Одлуки DIY Наоди Компонента, 0.8 mm; за 90m/ролна

0.8 mm Најлон Тема Кабелот Јаже за Накит Ѓердан Shamballa Хривнија Одлуки DIY Наоди Компонента, 0.8 mm; за 90m/ролна

DEN 233.00
DEN 333.12

Количина на стоки
Тековен


Најлон Нишка
Големина : околу 0.8 mm во дијаметар, за 90m/ролна.
Жешка Тема : >>> ИНФОРМАЦИИ : 1. 1 пакет = 1 влакно во нашата продавница. Ако немате идеи за објектите' точната количина, ве молиме контактирајте со нас слободно. 2. Ако не можете да се најдат предмети на кој сте го купиле пред тоа, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да проверите дали производи се во акции или не. 3. Ако сакате прогласи пониска вредност, ние може да ви помогне да го направите тоа. Ве молиме имајте во предвид колку пари сакате да прогласи или да се прогласи како подароци или други. 4. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат. Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја. 5. Ние се нудат "Бесплатни Изразат Испорака" ако купите над $169 (освен накит прикажува & подарок кутии). 6. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате. Ние може да се земе фотографии за производи за потврда пред испраќање.

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
NWIR-R006-0.8 mm-232
Објектот Должина:
0inch
Производ Карактеристики:
0.8 mm
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Ширина:
0inch
Материјал:
Најлон
Објектот Тежина:
67g
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
0inch
жица големина:
0.8 mm
единица:
1Roll
Материјал:
Најлон

Најдобри понуди