• Неодамнешно
  • -15 %
2017 Зимски Стил Автентични 925 Sterling Silver Шарм Мушка ги Собере Оригиналните Пандора Шарм Нараквици Со Јасни Кубни Циркони DIY

2017 Зимски Стил Автентични 925 Sterling Silver Шарм Мушка ги Собере Оригиналните Пандора Шарм Нараквици Со Јасни Кубни

DEN 396.00
DEN 465.12

Количина на стоки
Тековен


1.Превозот :
Ние испрати Пакет Од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Тоа може да ви помогне да заштедите на вашиот Превозот Надомест за $2, само една различни : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус нема следење informtaion,ве молиме да знаат и разбираат.
2.Цена :
Ова е фабрика цена и фабриката за продажба на секој купувачот директно , ако се најде поевтина цена од нас ,ве молиме да ми кажете , јас ќе бидам многу го цениме, ви благодариме.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HANZHISHI
Објектот Тежина:
2.69G
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Број На Модел На:
PD0659
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Метали Тип:
925 сребрен
накит стил:
diy накит
Повод:
Партија,Годишнина, Подарок, Weding ,Партија,ангажман
Начини на Продажба:
фабриката штекер
Трговија на големо:
Добредојдовте на големо
Нарачана:
Yes
Парична казна или Моден:
Моден
Трговија на големо:
Yes

Најдобри понуди