• Неодамнешно
  • -6 %
10 Компјутери Антички Сребрен Крајот Капи Затворач Наоди За 10*6mm тасев биле Кожа Кабелот DIY Накит Фитинзи

10 Компјутери Антички Сребрен Крајот Капи Затворач Наоди За 10*6mm тасев биле Кожа Кабелот DIY Накит Фитинзи

DEN 190.00
DEN 201.60

Количина на стоки
Тековен

10 Компјутери Антички Сребрен Рамен Крајот Капи Затворач Наоди За 10*6mm Рамен Кожа Кабелот DIY Накит Фитинзи
Количина : 10pcs
Боја : Антички Сребрен
Материјал : Цинк Легура ( олово и никел бесплатно )
Дупка Големина : Прибл.10x6mm
Состојба : 100% Сосема Нов
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
SunMoon
Објектот Тежина:
2.9g
Производ Карактеристики:
Никој
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
крајот капи
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
боја:
антички сребрен
Дупка со ГОЛЕМИНА:
10*6mm
Објектот Состојба:
100% Сосема Нов
Место на Потекло:
Кина(Копно)

Најдобри понуди