• Неодамнешно
  • -10 %
Мини Јасно Ziplock Кеси 2.5x3.5cm Мали Baggies (0.98x1.37) Пластика Reseal торба Обетки Накит Пакување Кеси

Мини Јасно Ziplock Кеси 2.5x3.5cm Мали Baggies (0.98x1.37) Пластика Reseal торба Обетки Накит Пакување Кеси

DEN 251.00
DEN 278.40

Количина на стоки
Тековен

5cm = приближно 0. Ве молиме да оставите позитивен фидбек кога сте задоволни со нашите производи. Ние ќе брод предмети во рок од 2 до 5 работни дена по приемот расчисти исплата. Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка или преку . Секоја парцела е следење на број за земајќи ги пратите на ,можете да ги пратите на тоа во.2 мм
големина : 2.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.
добредојдовте во мојата продавница
Пластични Подарок Торба трговија на Големо 100pcs/број 2.37"
Боја : јасно бела
Се користи за : Може да пакет апчиња; копчиња; мали метални делови; мали копчето батеријата; растителни семиња; бисер; прав; кристал монистра; мали jade додатоци; обетки, итн.
Нашите Пакување
Reterns И Повратни Информации
Политика На Враќање :
Ако се појават какви било проблеми,сака контактирајте со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот,Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за што побрзо; ќе испрати нова точка(а) или да се вратат сите пари да ви Гарантира. Секој дополнителен објект нема да додадете било на превозот и ракувањето.Ве молиме да забележите тоа!ви благодариме за разбирањето!
нашето задоволство е нашата извршување
Ние ја презема сета одговорност за овој оглас
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Ве молиме прочитајте ги следат информации,ова е важно!
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
плаќање & превозот
Начин На Плаќање :
1. На item(s) Обично 7 до 80 дена пристигнување време на Светот.
Белешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми .Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци. Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам . Ве молиме да не ја напушти која и да Неутрален или Негативен фидбек Постои никаков контакт со нас и пред тоа.
Опис
Материјал : PE пластичен
Реден Број : 10 0pcs/н т
Дебелина : 0. Ние сме многу жал ми е да видите каков било проблем arised кога ќе го примите објект. ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме!
Драги Пријатели, Затоа што на фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.

Други карактеристики

боја:
Јасно
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Ширина:
2.5cm
Објектот Дијаметар:
3cm
Производ Карактеристики:
zip заклучување на пластични кеси
Број На Модел На:
мини ziplock пластични кеси
Објектот Тежина:
0.25g
Бренд Име:
MISSDEAR
Објектот Должина:
3.5cm
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Материјал:
Пластични
Тип На Објект:
zip заклучување на пластични кеси
Парична казна или Моден:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Големина:
2.5x3.5m / 0.98inch x1.37 inch
Материјал:
ЈП пластика
ОДГОВАРА ЗА:
Апчиња,копчиња,растителни семиња,бисери,мониста,жад додатоци,обетки
боја:
Јасно Бела
Дебелина:
0.2 мм

Најдобри понуди