• Неодамнешно
  • -30 %
BASEHOME 5pcs/многу 26x15mm Антички Цвет Hummer Затворач За Повикување Прстен Ѓердан Синџир Ретро Hummer Затворач Кука DIY

BASEHOME 5pcs/многу 26x15mm Антички Цвет Hummer Затворач За Повикување Прстен Ѓердан Синџир Ретро Hummer Затворач Кука

DEN 74.00
DEN 105.60

Количина на стоки
Тековен


BASEHOME 5pcs/многу 26x15mm Антички Цвет Hummer Затворач За Повикување Прстен Ѓердан Синџир Ретро Hummer Затворач Кука DIY Материјал : цинк легура Големина : 26x15mm Количина : 5pcs/многу

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Бренд Име:
BASEHOME
Метали Тип:
Цинк Легура
Производ Карактеристики:
hummer затворач
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
C051
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Тип На Објект:
hummer затворач
Пол:
DIY занает накит
Материјал:
Цинк Легура
Количина:
5pcs/многу
Големина:
26X15mm
Бои:
античкиот бронза/ антички сребрен
1:
ретро затворач
2:
Hummer Затворач за DIY Накит Одлуки Наоди
3:
hummer затворач кука
4:
античкиот бронза hummer затворач

Најдобри понуди