• Неодамнешно
  • -15 %
LINSOIR 100pcs/многу CCB Пластични Spacer Монистра одговара Нараквици Дупка 4/6mm Лабава Голема Дупка Монистра За Накит Одлуки DIY Додатоци

LINSOIR 100pcs/многу CCB Пластични Spacer Монистра одговара Нараквици Дупка 4/6mm Лабава Голема Дупка Монистра За Накит

DEN 120.00
DEN 141.60

Количина на стоки
Тековен

LINSOIR 100pcs/многу CCB Пластични Spacer Монистра одговара Нараквици Дупка 4/6mm Лабава Голема Дупка Монистра За Накит Одлуки DIY Додатоци
Материјал :
Акрилик
Големина на :
внатрешниот Дупка големина 4mm/надворешен дијаметар 10мм
внатрешниот Дупка големина 6mm/надворешен дијаметар 13mm
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm 1 mm = 0.0393 инчен
Боја :
родиум/злато
Количина :
Ќе добиете 100 на овој објект во листата цена
Точка Бр.
F1013

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Објектот Тежина:
0.2g
Бренд Име:
Linsoir Монистра
Број На Модел На:
F1013
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешен дијаметар:
10/13mm
внатрешниот Дупка големина 6mm:
4/6mm
Бои:
злато/родиум
МАТЕРИЈА:
CCB
Тип:
голема дупка монистра
Стил:
Голема Дупка Монистра
дизајн:
spacer монистра
Шема:
пластични монистра
Функција:
голема дупка се мушка наоди
useage:
голема дупка монистра за изработка на накит

Најдобри понуди