• Неодамнешно
50 парчиња/многу Златна боја/Бела К/Античкиот бронза Метал Filigree Цвеќиња Парче Остава Шарм Поставување Накит DIY Заложби B100771

50 парчиња/многу Златна боја/Бела К/Античкиот бронза Метал Filigree Цвеќиња Парче Остава Шарм Поставување Накит DIY Заложби

DEN 119.52

Количина на стоки
Тековен

100% на сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитување пред превозот.
Ве молиме размислете два пати пред да го купат, ви благодариме!
1.
* China Post / Ali Express Стандард Превозот - 15-25 работни дена.
Онлајн време на клиентите службеник :
Пекинг Време 09 : 00-18 : 00
Њујорк 20 : 00-05 : 00
Мелбурн 12 : 00-21 : 00
Лондон 01 : 00-10 : 00
Со Почит!. Ние ќе ви одговори во рок од 18 часа .
Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободни изразат услуги. нашата фабрика може да се произведуваат за вас.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение.
Драг пријател,
Убав ден! Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Бидејќи дел од националните логистички информации не е во тек во времето, бавно ажурирање, јас ви препорачуваме да се консултирате локалните поштата.Описот за големина,боја,материјали производ има нормален отстапување (големина отстапување е 1mm или така,бојата на кожата, исто така, има отстапување се должи на друг компјутер, резолуција) се надевам дека ќе може да се разбере нас. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ако сте во потребата од помош.
Увозни давачки & данок се на купувачот одговорност.Оваа стока ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно, или вашата цел ќе испраќаат преку брза испорака ако изберете го изразат услуги и плати експрес испорака такса .Ние не сме одговорни за било каква несреќи,одложување или други прашања кои се одговорност на превозот услуги.
Ако било прашање или да им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.
можете да кликнете на нив за да се купи :
50 парчиња/многу Златна боја/Бела К/Античкиот бронза Метал Filigree Цвеќиња Парче Остава Шарм Поставување Накит DIY Заложби B100771
За други големини, и други форми, ако треба, ве молиме контактирајте со нас.Повеќе износот што цел, повисоко попуст ќе добиете.Се надеваме дека ќе разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.
Различни големини, различни форми, Различни камера фотографирате, можеби бојата е малку различно, но сите се убави и многу сјајна.По приемот на стоката,ако не сте задоволни со стоката,за било која причина,ние го прифати враќањето на стоката во рок од 7 дена откако ќе ја прими стоката,но мора да се преземат за враќање превозот стапки и одржување на стоката во добра состојба.

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Дијаметар:
1.9cm
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Тежина:
0.43g
Материјал:
Метал
Објектот Ширина:
1.9cm
Објектот Должина:
3.4cm
Број На Модел На:
B100771
Метали Тип:
Железо
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
ШЕЕСЕТ TOWFISH
Производ Карактеристики:
Шарм
боја:
Злато во боја/Бела К/Античкиот бронза

Најдобри понуди