• Неодамнешно
  • -30 %
Виножито kunzite калцедон jades 8мм multicolor круг камен лабава монистра diy жена убави накит одлуки 15 инчен ААА MY5124

Виножито kunzite калцедон jades 8мм multicolor круг камен лабава монистра diy жена убави накит одлуки 15 инчен ААА MY5124

DEN 211.00
DEN 301.92

Количина на стоки
Тековен

Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.
За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!
УСД $ 6.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.5 инчи во мерењето.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.Предизвика продавница на некои од производите е под $5 не е да се обезбеди регистрација, ако ви треба производ регистрација, ве молиме контактирајте со нас со цел пред, јас ќе ви испратиме линк за регистрација.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Објектот Тежина:
about 35g
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
MY5124
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Дијаметар:
8mm
Материјал:
jade џаспер

Најдобри понуди