• Неодамнешно
  • -8 %
100pcs Прави Дупка Кристал Монистра 12x14mm Виолетова Пеперутка Шарм Лабава Стаклени Монистра За Накит Одлуки Занает DIY Монистра Завеса

100pcs Прави Дупка Кристал Монистра 12x14mm Виолетова Пеперутка Шарм Лабава Стаклени Монистра За Накит Одлуки Занает

DEN 552.00
DEN 600.00

Количина на стоки
Тековен

Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја.
Шопинг Процес
За Превозот 1. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит.50 /многу
парчиња / многу
50 Pcs/Многу Дип Парпл Позлатен Пеперутка Кристал Монистра Кристал Pendant 14 MM За Ѓердан Хривнија Направи Дупка Преку Мушка US$ 8. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини .00 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот 50pcs Позлатен Сребрен Накит Наоди Додатоци Hummer Затворач Со Отворањето Скок Прстен Фитинзи Шарм US$ 6.Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување.50 /многу
парчиња / многу
50 Pcs/Многу Пурпурна Со Сини Позлатен Пеперутка Кристал Монистра Кристал Pendant 14 MM За Ѓердан Хривнија Направи Дупка Преку Мушка US$ 8.50 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот 50pcs Злато Позлатен Накит Наоди Додатоци Hummer Затворач Со Отворањето Скок Прстен Фитинзи Шарм US$ 6.00 /многу
парчиња / многу
50 Pcs/Многу Жолта Пеперутка Кристал Монистра Кристал Pendant 14 MM За Ѓердан Хривнија Направи Дупка Преку Мушка US$ 8.80 /многу
парчиња / многу
НОВИ 200pcs Розово Злато Позлатен DIY Накит Наоди 12*6mm Hummer Активирањето на Ноктот Clasps Куки Топла Шарм Конектор Одговара Накит што НИ$ 7.4 mm
Објектот Useage Одговара Занает Накит DIY Одлуки
Ние се обидуваме да се направи најдобар,туку Затоа што на различни на distinguishability на компјутер ,па ќе се покаже малку различни,ви благодариме за разбирањето!
За Кориснички
1.Но, Ако вашиот количина е помала од 5000pcs ,цената ќе биде поскапо.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас . Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање.
Линк За Други Производи
Можете да кликнете на сликата за да одговара на производот страница
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
1.5g/piece
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
Пеперутка Кристал Монистра 071
Бренд Име:
MISSDEAR
Објектот Форма:
Блескава Форма
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Големина на:
12*14*7mm
боја:
Виолетова
Материјал:
Кристално
ОДГОВАРА ЗА:
Облека Декорација Накит Занает Хривнија Ѓердан DIY Одлуки
Обичај Цел:
прифатете
Монистра стил:
Накит Монистра Занает Монистра Кристал Шарм Стаклени Монистра DIY Монистра
Објектот Дијаметар:
14mm

Најдобри понуди