• Неодамнешно
  • -30 %
Небото сино природен камен jades 4mm 6mm 8mm10mm 12mm убава калцедон круг лабава монистра diy Накит одлуки 15inch GE4127

Небото сино природен камен jades 4mm 6mm 8mm10mm 12mm убава калцедон круг лабава монистра diy Накит одлуки 15inch GE4127

DEN 121.00
DEN 172.80

Количина на стоки
Тековен

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме! УСД $ 4.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др. Ви благодариме за вашето разбирање и соработка.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.5 инчи во мерењето.
За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.

Други карактеристики

Објектот Дијаметар:
4mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
about 15-50g
Број На Модел На:
GE4127
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Дијаметар:
4mm 6mm 8mm10mm 12mm
Материјал:
jade џаспер

Најдобри понуди