• Неодамнешно
  • -10 %
Топла продажба 7 стил восок смола 9*9mm 10*10мм 12*12mm барел ориз лабава изолација монистра додатоци накит наоди 15inch B53

Топла продажба 7 стил восок смола 9*9mm 10*10мм 12*12mm барел ориз лабава изолација монистра додатоци накит наоди 15inch

DEN 192.00
DEN 212.64

Количина на стоки
Тековен

Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Предизвика продавница на некои од производите е под $5 не е да се обезбеди регистрација, ако ви треба производ регистрација, ве молиме контактирајте со нас со цел пред, јас ќе ви испратиме линк за регистрација.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Ви благодариме за вашето разбирање и соработка.5 инчи во мерењето.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.
За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!
Топла продажба 7 стил восок смола 9*9mm 10*10мм 12*12mm барел ориз лабава изолација монистра додатоци накит наоди 15inch B53
.

Други карактеристики

Објектот Дијаметар:
9x9mm, 10x10mm, 12x12mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Материјал:
Смола
Надворешниот Дијаметар:
9mm
Објектот Тежина:
50g
Број На Модел На:
B53
Објектот Форма:
барел ориз
Објектот Дијаметар:
9*9mm 10*10mm 12*12mm

Најдобри понуди