• Неодамнешно
  • -44 %
15pcs 25мм Стакло Круг Цртан филм Девојка Покрие Камео Cabochon Рамен Грб Накит 38726

15pcs 25мм Стакло Круг Цртан филм Девојка Покрие Камео Cabochon Рамен Грб Накит 38726

DEN 134.00
DEN 239.04

Количина на стоки
Тековен


Здраво, ви Благодариме за запирање од страна на!
Ве молиме прочитајте описи внимателно пред место понуда.
Бренд : Grace Angie
Објектот Стил : Мода Cabochon Caemeo
Објектот Карактеристики : Накит Одлуки, Собирање, Ѓердан Pendant,
Cabochon Камео, Божиќ Подароци
Точка Законик : 38726 Боја : Микс Боја Материјал : Стакло Големина : 25*25*6mm Тежина за една многу : 65g Количина : 15pcs/многу 1mm=0.039 инчен

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
GraceAngie
Материјал:
Стакло
Големина:
25*25*6mm
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Дијаметар:
2.5cm
Објектот Должина:
2.5cm
Објектот Тежина:
65g
Објектот Ширина:
2.56cm
Објектот Висина:
0.6cm
Производ Карактеристики:
Никој
Број На Модел На:
38726-125D-15
боја:
микс боја
Количина:
15pcs
Производ Карактеристики:
Накит Одлуки, Рачно Изработени Занаетчиски, Cabochon Камео, Scrapbooking

Најдобри понуди