• Неодамнешно
  • -30 %
Природен камен lapis lazuli 6 облик плоштадот овална teardrop ориз срцето лабава монистра одговара за diy ѓердан накит 15inch B596

Природен камен lapis lazuli 6 облик плоштадот овална teardrop ориз срцето лабава монистра одговара за diy ѓердан накит

DEN 336.00
DEN 479.04

Количина на стоки
Тековен

Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.
За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!
Природен камен lapis lazuli џаспер 6 облик плоштадот овална teardrop ориз срцето лабава монистра одговара за diy ѓердан накит 15inch B596
.Предизвика продавница на некои од производите е под $5 не е да се обезбеди регистрација, ако ви треба производ регистрација, ве молиме контактирајте со нас со цел пред, јас ќе ви испратиме линк за регистрација.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1. Ви благодариме за вашето разбирање и соработка.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).5 инчи во мерењето. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
about 25-50g
Број На Модел На:
B596

Најдобри понуди