• Неодамнешно
  • -5 %
60Pcs 19*15mm Антички Сребрен Гроздобер Подлога Конектори Накит Наоди се Вклопуваат Нараквици

60Pcs 19*15mm Антички Сребрен Гроздобер Подлога Конектори Накит Наоди се Вклопуваат Нараквици

DEN 132.00
DEN 139.20

Количина на стоки
Тековен


3) Ако заменетата не е достапно, тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање или на друг начин.
Нашата продавница url :
1) Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress Trade Manager или ни e-mail
2) Можеме да одговори на Пораки во рок од 12 часа, во рок од 24 часа за Викендот.
1), Ќе зависи од нашите клиенти задоволство да се успее.
за продажба на мало предмети, ние ги користиме кина пост воздух mail на целиот свет , ако ви треба брза испорака, можете да изберете EMS/DHL во превозот опција или да контактирате со нас за да ја прилагодите цена. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети. Ве молиме проверете го нашиот производ е информации внимателно пред да направите нарачка, ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате објектот, но купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
2) Ако не сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
3) Поддршка мешана серија, ако тоа одговара на вашата потреба,ве Молиме контактирајте со нас слободно.
Име На Производ : Антички Сребрен Сидро Конектори
Материјал : Алуминиумски
Големина : 19*од 15 MM
Пакување : 60 Компјутери
Место на Потекло : Кина(Копно )
Како да се Цел
Ве молиме да го Користите шопинг количка да се направи цел повеќе од еден објект.

Други карактеристики

Бренд Име:
ALVAANDSALOME
Накит Наоди Тип:
Конектори
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Ширина:
0cm
Производ Карактеристики:
Сребро.
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Број На Модел На:
c3284
Големина:
19*15MM
Тип На Објект:
накит наоди

Најдобри понуди