• Неодамнешно
  • -30 %
Природен камен зелена жолта пуканки carnelian agat оникс фацетирани круг лабава монистра 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm накит одлуки 15inch B10

Природен камен зелена жолта пуканки carnelian agat оникс фацетирани круг лабава монистра 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm накит

DEN 216.00
DEN 307.68

Количина на стоки
Тековен

Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.
За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ви благодариме за вашето разбирање и соработка.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).5 инчи во мерењето.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!
Природен камен џаспер зелена жолта пуканки ахат оникс фацетирани круг лабава монистра 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm накит одлуки 15inch B10
.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Предизвика продавница на некои од производите е под $5 не е да се обезбеди регистрација, ако ви треба производ регистрација, ве молиме контактирајте со нас со цел пред, јас ќе ви испратиме линк за регистрација.

Други карактеристики

Објектот Дијаметар:
4mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
A10
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
about 10-50g
Објектот Дијаметар:
4mm 6mm 8mm 10mm 12mm
Материјал:
Ахат

Најдобри понуди