• Неодамнешно
  • -20 %
Природни Unpainted Дрвени Прстен Накит Екранот Рек Стојат Конус Форма Носителот Организатор-W128

Природни Unpainted Дрвени Прстен Накит Екранот Рек Стојат Конус Форма Носителот Организатор-W128

DEN 52.00
DEN 64.80

Количина на стоки
Тековен

Карактеристики : Обична недовршени unpainted дрвени накит екранот стојат организатор носителот рек приказ Погоден за прст прстен, свадба бенд екранот, продавница на мало шоу Совршен за DIY занаети, decoupage, сликарството, боење, varnishing и декорирање, pyrography Спецификации : Модел : 1#/3#/4#/5# Материјал : Дрво База Дијаметар : 2.8 cm/1.1" Висина на : 1# : 8cm/3.15" 3# : 5.5 cm/2.17" 4# : 4.5 cm/1.77" 5# : 3.3 cm/1.3" Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Нема Мало Пакет Пакет Содржина : 1 x Прстен Екранот Стојат

Други карактеристики

Бренд Име:
Angelady
Објектот Тежина:
13 g
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
8cm
Материјал:
Дрво
Објектот Должина:
0cm
Објектот Ширина:
0cm
Производ Карактеристики:
Екранот
Број На Модел На:
Други
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема

Најдобри понуди