• Неодамнешно
  • -11 %
Нов стил 50pcs/многу боја сомот декорација геометрија круга форма flatback Крпа тока монистра pendant шарм diy изработка на накит

Нов стил 50pcs/многу боја сомот декорација геометрија круга форма flatback Крпа тока монистра pendant шарм diy изработка

DEN 854.00
DEN 959.52

Количина на стоки
Тековен


Welcom до нашата продавница.
Спецификации :
Големина : 26mm (една рунда)
Производ wieght : 650g
Материјал : Алуминиумски,Полиестер
Боја : како слики,Случајно микс ( Ако имате одберете барање, ве Молиме испратете порака )
Испорака : Сите предмети во мојата продавница ќе бидат понудени со бесплатен превозот . Производите ќе ви бидат доставени од страна на Кина пост воздухот во Рок од 48 часа(Не вклучуваат време на викендите и празниците) по исплата потврди.Genarally,стоката ќе пристигне околу 15-35 ден .доколку не сакате да чекате,можете да изберете и други превозот начин. Понекогаш,на некои resons,можеби стоките ќе бидат испорачани и ќе пристигне малку доцна.Сакаат ќе може да го разбере.
Повратни информации :
Нашите цели се на вашиот 100% задоволство,вашиот повтори бизнис и вашите позитивни повратни информации.Ако сте satisfacted со предмети што ги добив,pls ми помогне да ја напуштат вашата повратна информација.Ако не сте задоволни со нашата предмети што ги добив,pls ми даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите disput.
Враќање Policys
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите вашето барање и да ви даде нашата најдобра услуга.Ако не сте задоволни со добро ќе ги нарачате,ве молиме вратете го во рок од три работни дена.Ви се молам одговорни за испорака плаќање и губење и оштетување на стоката.(Ние не ќе биде одговорен за двете)
Нашите принципи на водењето бизнис :
1.искрено,најдобро клиент survice,и врвен квалитет.
2.разумна и конкурентна цена.
3.сигурен бизнис.
4.брз и безбеден превоз.
5.Вашиот 100% задоволството на нашите извршување.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
200-500g
Надворешниот Дијаметар:
16mm
Број На Модел На:
Рунди монистра
Бренд Име:
SexeMara
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Монистра
Количина:
50pcs/торба
Големина:
26mm
Боја:
случајно микс
Додаток Тип:
Погоден DIY нараквица ,ѓердан обетки headband и така натаму
Материјал:
Легури,Полиестер
is_customized:
Yes
Обликот:
Рунди

Најдобри понуди