• Неодамнешно
  • -12 %
Слонова коска Акрилик Flatback Бисер Мушка 10мм Плоштадот Синџир Гарланд Свадба Букет

Слонова коска Акрилик Flatback Бисер Мушка 10мм Плоштадот Синџир Гарланд Свадба Букет

DEN 181.00
DEN 205.92

Количина на стоки
Тековен


Слонова коска Акрилик Flatback Бисер Мушка 10мм Плоштадот Синџир Гарланд Свадба Букет Декорација Занает DIY
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел Бр. fp14-7-
КОЛИЧИНА за овој оглас : 5 Метри /1 Гајтанот од 25 Метри (континуирана должина)
Состојба : Нова
Боја : Боја На Слонова Коска
Големина : прибл. 10мм Во ширина , 2,5 мм во дебелина
Материјал : Пластични Одлична за Занает!

Други карактеристики

Објектот Дијаметар:
5 Meter, 25 Meter
Бренд Име:
finding4show
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри понуди