• Неодамнешно
  • -42 %
100pcs Сребро Мал Бел Занает Накит Свадба Шарм Мушка Наоди 6mm Нови

100pcs Сребро Мал Бел Занает Накит Свадба Шарм Мушка Наоди 6mm Нови

DEN 38.00
DEN 65.76

Количина на стоки
Тековен


Опис :
100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Железо Користи за мобилен телефон синџир, pendant на DIY додатоци Боја : Сребро Големина : 6mm Количина : 100pcs Пакетот вклучува : 100 X 6mm мал бел

Други карактеристики

Објектот Тежина:
19g
Број На Модел На:
T19497
Бренд Име:
JAVRICK
Тип На Објект:
накит наоди

Најдобри понуди