• Неодамнешно
  • -30 %
100 Парче 5 Бои Earring Грбот Тапа Уво Пост Нут Со Влошки Наоди Earring Додатоци Накит Одлуки 11x6mm

100 Парче 5 Бои Earring Грбот Тапа Уво Пост Нут Со Влошки Наоди Earring Додатоци Накит Одлуки 11x6mm

DEN 104.00
DEN 148.32

Количина на стоки
Тековен


100 Парче 5 Бои Earring Грбот Тапа Уво Пост Нут Со Влошки Наоди Earring Додатоци Накит Одлуки 11x6mm
Ставка Детали
100% Нови, со Врвен Квалитет Големина : 11x6mm Дебелина : 6mm Дупка Големина : 0.5 mm Материјал : Пластични + Алуминиумски Боја : Боја Вашиот Изберете Количина : ќе добиете 100 Парче од оваа точка во листата цена
Превозот Предавање на Кина Пост : 8-35 Бизнис Денови на Светот DHL 5-8 Дена ЕМС 5-10 работни Дена
Превозот Надградба Услуга, деталите како што следува : Кога вкупниот објект трошоци стигнат до 150 US$ , ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 3-7 работни дена за испорака
За нас имаме фабриката. Ние тим има повеќе од 10 години на висок квалитет на производството и продажбата на искуство. Имаме професионална услуга тим за вашата услуга.
Контактирате за Ако имате било какви прашања : Прашај и ни e-mail ПРЕД КАНДИДАТУРАТА или да му ПЛАТАТ ЗА !Ќе добиете одговор во рок од 24 часа. ние сме многу среќни да ви помогнат. Ве молиме не остави негативен или неутрален повратни информации пред да контактирате со нас.(оставајќи негативни повратни информации не може да се реши било каков проблем). Љубезно ве молиме да не информирате,Ние се стремиме да ги исполниме понудувачи задоволство. Позитивни повратни информации, и По добивање на повратни информации,ние ќе го прават истото за вас. Ние и придобивките од позитивни повратни информации. Благодарам многу.

Други карактеристики

Бренд Име:
ОРЕОЛ ШАРМАНТНА
Метали Тип:
Цинк Легура
Накит Наоди Тип:
Earring Назад
Материјал:
Метал
Објектот Ширина:
1.1cm
Објектот Висина:
0.6cm
Објектот Тежина:
30g
Број На Модел На:
W08578-W08582
Тип На Објект:
накит наоди

Најдобри понуди